14.0″ FHD IPS Narrow Laptop Display – B140HAN04.0
රු18,500.0014.0″ FHD (1920×1080) Display
30-Pin Connector
IPS Panel Technology
Narrow Bezel Design
High Color Accuracy
Laptop Replacement Screen
6 month Warranty
Showing 1–12 of 633 results
14.0″ FHD (1920×1080) Display
30-Pin Connector
IPS Panel Technology
Narrow Bezel Design
High Color Accuracy
Laptop Replacement Screen
6 month Warranty
14.0″ FHD (1920×1080) Display
30-Pin Connector
IPS Panel Technology
Narrow Bezel, Square Design
High Color Accuracy
Laptop Replacement Screen
6 Month Warranty
14.0″ HD (1366×768) Display
30-Pin Connector
Narrow Bezel, Square Design
TN Panel Technology
Laptop Replacement Screen
6 Month Warranty
15.6″ FHD (1920×1080) Display
144Hz Refresh Rate
40-Pin Connector
IPS Panel Technology
Narrow Bezel Design
Laptop Replacement Screen
6 Month Warranty
15.6″ FHD (1920×1080) Display
30-Pin Connector
IPS Panel Technology
Narrow Bezel Design
High Color Accuracy
Laptop Replacement Screen
6 Month Warranty
15.6″ FHD (1920×1080) Display
30-Pin Connector
IPS Panel Technology
Narrow Bezel, Square Design
High Color Accuracy
Laptop Replacement Screen
6 Month Warranty
15.6″ HD (1366×768) Display
30-Pin Connector
TN Panel Technology
With Side Brackets
Laptop Replacement Screen
6 Month Warranty
15.6″ HD (1366×768) Display
30-Pin Connector
TN Panel Technology
Narrow Bezel Design
Laptop Replacement Screen
6 Month Warranty
| Spec | Detail |
|---|---|
| Output Power | 135W |
| Output Voltage | 19V |
| Output Current | 7.1A |
| Connector Size | 5.5mm × 2.5mm |
| Connector Color | Purple Tip |
| Input Voltage | 100V – 240V AC (Universal) |
| Frequency | 50Hz – 60Hz |
| Spec | Detail |
|---|---|
| Output Power | 180W |
| Output Voltage | 19.5V |
| Output Current | 9.23A |
| Connector Size | 5.5mm × 2.5mm |
| Connector Color | Purple Tip |
| Input Voltage | 100V – 240V AC (Universal) |
| Frequency | 50Hz – 60Hz |
| Feature | Details |
|---|---|
| Brand | Acer |
| Power Output | 45W |
| Input Voltage | 100-240V AC |
| Output Voltage | 19V |
| Output Current | 2.37A |
| Connector Type | Small Pin |
| Color | Black |
Input: AC 100V~240V 50/60HZ (Universal worldwide use )
Output Voltage : 19V
Output Current : 3.42A
Power :65W
Connector tip size: 3.0*1.1mm (not 4.0*1.35mm)
6 Months Warranty
End of content
End of content