ADATA UR340 128GB USB 3.0 Pen Drive
රු5,500.00USB 3.0 High-Speed Interface
Compact & Lightweight Design
Plug-and-Play Functionality
Durable Metal Casing
Compatible with Windows, macOS & Linux
No External Power Required
5-Year Warranty
Showing 37–48 of 633 results
USB 3.0 High-Speed Interface
Compact & Lightweight Design
Plug-and-Play Functionality
Durable Metal Casing
Compatible with Windows, macOS & Linux
No External Power Required
5-Year Warranty
USB 3.0 High-Speed Interface
Compact & Lightweight Design
Plug-and-Play Functionality
Durable Metal Casing
Compatible with Windows, macOS & Linux
No External Power Required
5-Year Warranty
USB 3.0 High-Speed Interface
Compact & Lightweight Design
Plug-and-Play Functionality
Durable Metal Casing
Compatible with Windows, macOS & Linux
No External Power Required
5-Year Warranty
USB 3.0 High-Speed Interface
Compact & Lightweight Design
Plug-and-Play Functionality
Durable Metal Casing
Compatible with Windows, macOS & Linux
No External Power Required
5-Year Warranty
High Resolution 1200 CPI for Enhanced Productivity
Plug and Play wireless Mouse
Top Quality Finishing , ergonomic design
Postie and tactile click action
Ultra-low Battery Consumption
Wireless Transmission Distance Up to 10m
Up to 100 Hours of Continuous Usage Battery Life
AA Battery Included
Sensor Technology : Alcatroz Optical Tracking
Nominal Value : 1200 CPI
Switches Rated : Up to 3 Million Clicks
Battery Life : Last up to 3 months
Wireless Range : 10m Wireless Range
Dimension : 11.3 x 6.1 x 3.4
Alcatroz Asic 3 High Resolution USB Optical Mouse
Hi-definition 1000 CPI Optical Sensor
USB Wired Plug and Play Connection
Extremely Durable Huano Switches with Up to 5 Million Clicks
1.4 Meter Long Durable Cable
Alcatroz KB1500 Silent Multimedia USB Wired Keyboard
slim, spill-resistant with 104 silent UV-coated keys
numeric keypad for quiet
omfortable everyday use.
| Feature | Details |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Power Output | 100W |
| Input Voltage | 100-240V AC |
| Output Voltage | 20V |
| Output Current | 5A |
| Connector Type | USB Type-C |
| Color | Black |
| Feature | Details |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Power Output | 120W |
| Input Voltage | 100-240V AC |
| Output Voltage | 19V |
| Output Current | 6.32A |
| Connector Size | 4.5×3.0mm |
| Connector Type | Barrel Pin |
| Color | Black |
| Feature | Details |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Power Output | 120W |
| Input Voltage | 100-240V AC |
| Output Voltage | 20V |
| Output Current | 6A |
| Connector Size | 6.3×3.7mm |
| Color | Black |
| Feature | Details |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Power Output | 150W |
| Input Voltage | 100-240V AC |
| Output Voltage | 20V |
| Output Current | 7.5A |
| Connector Size | 6.3×3.7mm |
| Connector Type | Barrel Pin |
| Color | Black |
End of content
End of content