Lexar DDR4 3200MHZ 16GB Laptop Ram
රු35,000.0016GB 3200MHZ RAM
Improve your computer’s performance
High speed DDR4 memory
Easy to install
Backwards compatible with 3200Mbps
3 Year Warranty
Showing 13–16 of 16 results
16GB 3200MHZ RAM
Improve your computer’s performance
High speed DDR4 memory
Easy to install
Backwards compatible with 3200Mbps
3 Year Warranty
8GB 3200MHZ RAM
Improve your computer’s performance
High speed DDR4 memory
Easy to install
Backwards compatible with 3200Mbps
3 Year Warranty
| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | Lexar |
| Capacity | 16GB |
| Type | DDR4 SO-DIMM |
| Speed | 3200MHz (PC4-25600) |
| Latency | CL22 |
| Voltage | 1.2V |
| Form Factor | 260-Pin SO-DIMM |
| ECC | Non-ECC |
| Part Number | LD4AS016G-B3200GSST |
| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | Lexar |
| Capacity | 8GB |
| Type | DDR4 SO-DIMM |
| Speed | 3200MHz (PC4-25600) |
| Latency | CL22 |
| Voltage | 1.2V |
| Form Factor | 260-Pin SO-DIMM |
| ECC | Non-ECC |
| Part Number | LD4AS008G-B3200GSST |
End of content
End of content