Cyborg RTX 4050 – MSI Core 7 Gaming Laptop
රු438,500.00Intel Core 7-240H Processor
1TB M.2 NVMe SSD
16GB DDR5 RAM
15.6″ FHD (1920×1080), 144Hz Display
NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB Graphics
FreeDOS
Standard Color
2 Years Warranty
Showing 1–12 of 40 results
Intel Core 7-240H Processor
1TB M.2 NVMe SSD
16GB DDR5 RAM
15.6″ FHD (1920×1080), 144Hz Display
NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB Graphics
FreeDOS
Standard Color
2 Years Warranty
| Spec | Detail |
|---|---|
| Output Power | 100W |
| Output Voltage | 20V |
| Output Current | 5A |
| Connector Type | USB Type-C |
| Input Voltage | 100V – 240V AC (Universal) |
| Frequency | 50Hz – 60Hz |
| Protocol | USB Power Delivery (USB-PD) 3.0 |
| Spec | Detail |
|---|---|
| Output Power | 65W |
| Output Voltage | 19.5V |
| Output Current | 3.42A |
| Connector Size | 4.5mm × 3.0mm |
| Connector Type | Middle Pin / Center Pin Barrel Jack |
| Input Voltage | 100V – 240V AC (Universal) |
| Frequency | 50Hz – 60Hz |
| Spec | Detail |
|---|---|
| Output Power | 65W |
| Output Voltage | 20V |
| Output Current | 3.25A |
| Connector Type | USB Type-C |
| Input Voltage | 100V – 240V AC (Universal) |
| Frequency | 50Hz – 60Hz |
| Protocol | USB Power Delivery (USB-PD) 3.0 |
Intel Ultra 9 – 275HX Processor
1TB PCIe NVMe M.2 SSD
32GB DDR5 RAM
16″ QHD+ (2560×1600), 240Hz Display
NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB Graphics
Windows 11
Backlit RGB Keyboard
2 Year Warranty
Intel Core 5-210H Processor
1TB M.2 NVMe SSD
16GB DDR5 RAM
15.6″ FHD (1920×1080), 144Hz Display
NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB Graphics
Standard Color
2 Years Comprehesive Warranty
Intel Core 5 – 210H Processor
1TB M.2 NVMe SSD
16GB DDR4 RAM
15.6″ FHD (1920×1080), 144Hz Display
NVIDIA GeForce RTX 3050 6GB Graphics
FreeDOS
Standard Color
2 Years Warranty
Intel Core i5-13420H Processor
512GB M.2 NVMe SSD
16GB DDR4 RAM
15.6″ FHD (1920×1080), 144Hz Display
NVIDIA GeForce RTX 3050 4GB Graphics
FreeDOS
Standard Color
2 Year Warranty
Intel Core i5-13420H Processor
1TB M.2 NVMe SSD
16GB DDR4 RAM
15.6″ FHD (1920×1080), 144Hz Display
NVIDIA GeForce RTX 3050 6GB Graphics
FreeDOS
Standard Color
2 Years Warranty
Intel Core i5-13420H Processor
1TB M.2 NVMe SSD
16GB DDR4 RAM
15.6″ FHD (1920×1080), 144Hz Display
NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB Graphics
FreeDOS
Standard Color
2 Years Warranty
Intel Core 7 240H Processor
1TB M.2 NVMe SSD
16GB DDR5 RAM
15.6″ FHD (1920×1080), 144Hz Display
NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB Graphics
Windows 11
Standard Color
2 Years Warranty
Intel Core 7-240H Processor
1TB M.2 NVMe SSD
16GB DDR5 RAM
15.6″ FHD (1920×1080), 144Hz Display
NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB Graphics
Windows 11
Standard Color
2 Years Warranty
End of content
End of content